Hakkımızda:

Rota Fethiye, sektöre 2004 yılında Özdumanlar Turizm Seyahat Acentası olarak adımını atan ve 5015 nolu TURSAB üyesi olarak faaliyet gösteren bir turizm şirketidir. 20 yıldan uzun bir süredir Fethiye Ölüdeniz Mahallesi'nde bulunan Güneş Otel'in işletmeciliğini başarıyla sürdürmektedir. Bölgede seyahat acenteliği, taşımacılık ve konaklama tesisleri alanlarında uzmanlaşmış bir ekip tarafından yönetilmekteyiz.

Misyonumuz, misafirlerimize tatilin başından sonuna kadar rahat, eğlenceli ve sorunsuz bir deneyim sunmaktır. İster rezervasyon yaptırma aşamasında, ister otelden ayrılış anına kadar, her adımda misafirlerimize en iyi şekilde hizmet vermek için çaba sarf etmekteyiz.

Vizyonumuz, misafirlerimizin tatil deneyimini en üst düzeye çıkarmaktır. Deneyimli personelimiz, misafirlerimizin rezervasyon yaptığı andan itibaren, otelden ayrılıncaya kadar herhangi bir sorunla karşılaşmaları durumunda hızlı ve etkili çözümler sunmaktadır. Amacımız, size unutulmaz bir tatil sunmak için sürekli çalışmak ve beklentilerinizi karşılamaktır.

Rota Fethiye olarak, güvenli ve kaliteli hizmet anlayışımızla tatil turlarınızın rezervasyonunu yapmanız için sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız. Size unutulmaz anılarla dolu bir tatil deneyimi sunmak için buradayız.

Rota Fethiye ile en iyi tatilinizi geçirmek için turlarınızın rezervasyonunu güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

İyi tatiller dileriz,

Rota Fethiye

yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olabiliriz
Icon 1 Anında Onay
Icon 2 Lisanslı Rehber
Icon 3 Hızlı Rezervasyon
Icon 4 Uygun Fiyatlar
Rota Fethiye Farkı

Neden Rota Fethiye

Rota Fethiye FARKINI GÖR