home mail-box chat email text-document

Neden Rota Fethiye ?

1-) Bol Aktivite

Tüm yaz boyunca beklediği tatili 4 duvar arasında geçirmek istemeyen, doğayı keşfetmek, gökyüzünde bulutlara dokunmak, su altında dalış yapmak ve rafting ile doğaya meydan okumak isteyen kısacası Fethiye Ölüdeniz'de dolu dolu tatil geçirmek isteyenler için doğru adres.

2-) Tarih

1 Mayıs İle 31 Ekim arasında dilediğiniz tarihte giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir gün kısıtlamamız bulunmamaktadır.

3-) Uygun Fiyat ile Rezervasyon İmkanı

Rezervasyon için ücretin tamamını ödemeniz gerekmemektedir. Dilerseniz kişi başı 1000 tl ön ödeme yapıp kalan bakiyeyi otele giriş yaparken nakit veya kredi kartı ile tek çekim olarak yapabilirsiniz.

4-) Rehberlik Hizmeti

Otelde ve turlarda sizlere eşlik eden rehber arkadaşlarımız bulunmaktadır. Hiç bir aktivite için tecrübe gerekmemektedir. Gerekli olan tüm eğitim ve bilgilendirme tarafımızdan verilmektedir.

5-) Tecrübe ve Memnuniyet

Rota Fethiye ailesi olarak Öz Dumanlar Turizm adı altında 1985 yılında girdiğimiz Turizm sektöründe tecrübe ve bilgi birikimimiz ile misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaya çalışmaktayız. Aynı zamanda Facebook üzerinde katılımcılar tarafından yapılan yorum ve görüşleri sonucunda değerlendirme puanı 4,9 (5 üzerinden) olan en yüksek memnuniyet oranına sahip firmayız. 

6-) Ödeme Kolaylığı

Dilerseniz ödeme işlemlerinizi kredi kartınız ile web sitemizden yapabilir veya şirket iban bilgilerini iletebiliriz havale yapabilirsiniz.

7-) Güvenli Ödeme

Web sitemiz 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmada sitemizde rahatlıkla rezervasyon yapabilirsiniz. Aynı zamanda sitemiz ödemedeki güvenliğiniz için 256 bit SSL sertifikası ile şifrelenmektedir.

 

yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olabiliriz
Icon 1 Anında Onay
Icon 2 Lisanslı Rehber
Icon 3 Hızlı Rezervasyon
Icon 4 Uygun Fiyatlar
Rota Fethiye Farkı

Neden Rota Fethiye

Rota Fethiye FARKINI GÖR