• Tur Programı
  • Dahil Olanlar
  • Dahil Olmayanlar
  • Yorumlar

Trek Location Lokasyon Fethiye - Ölüdeniz

Trek Season En İyi Sezon Herhangi Bir Gün Kısıtlaması Yok ! Dilediğiniz Tarihte Giriş Yapabilirsiniz.

Saklıkent Jip Safari Hakkında

Kesinlikle Fethiyenin en eğlenceli turlarının başında gelen jip safari turu şüphesiz.Arkadaşlarınız veya ailenizle turun her anında keyif alıcağınızdan eminiz. Yol boyunca su savaşları çamur banyoları doğa harikaları... saymakla bitmicek bu turumuz sabah sizleri otelinizden aldıktan sonra başlıyor ve ardından;

TLOS: 

Yaklaşık 4000 senelik bir geçmişe sahip olan şehir 4 ayrı imparatorluğun izlerini hala taşımakta. içinde bir çok kaya mezar, bir adet kilise, roma hamamı , antik tiyatro, ve Osmanlılardan kalma birde kale bulunduran şehir ,Likyalılara , Romalılara, Bizanslılara, ve Osmanlılara ev sahipliği yapmıştır.

YAKAKÖY: 

 Yakaköy  soğuk su kaynaklarının çokluğu ve bununla beraber alabalık çiftlikleri ile ünlü.Akdağ  dan eriyen karlar önce yerin altına sonrada doğal yollarla yeryüzüne çıkmaktadır.cennetten bir parça görünümündeki  Yakaköy  görülmeye değer doğal park görünümündeki alabalık çiftlikleriyle ziyaretçilerine kucak acar.

YEMEK:

Saklıkent yakınlarında şırıl şırıl akan bir nehrin yanında , çevreden edinilen taze sebzeyle hazırlanan enfes açık büfe mezeler ve 4 ayrı çeşit ana yemekten menüsüyle yemek akıllarda iz bırakır.

SAKLIKENT:

 Dünyanın sayılı kanyonlarından biri olan Saklıkent yaklaşık 1.8 milyon yıl önce deprem ile oluşmuş adeta tanrının Anadolu ya bir armağanı niteliğinde eşsiz bir güzelliğe sahiptir.18 km uzunluğa 600 mt yüksekliğe sahip olan kanyonda safariye katılanlar 1 saat bu güzelliği görme ve tanrının insanlığa aslında ne kadar küçük olduklarını göstermesine fırsat tanırlar.

RAFTİNG:

 Saklıkent’in  içinden çıkan Karaçay üzerinde 1994’ten beri organize edilen ringo rafting opsiyoneldir. Katılmak isteyen ziyaretçiler önceden rehber ile görüşerek rezervasyonlarını yaptırabilirler.5 yaşından 70 yaşına kadar herkesin katıldığı rafting turu inanılmaz doğası yaklaşık 5 km (30-35 dk) süren parkuru ve profesyonel rehberler eşliğinde yapılır.

ÇAMUR BANYOSU:

 Saklıkent’ten yağmur vasıtasıyla taşınan yüksek mineralli çamur nehir kenarında birikir. Sezon başında şirketimiz iş makineleri ile nehir kenarında doğal bir havuz meydana getirir, çamurun buraya akması sağlanır. Tamamen doğal ve kokusuz çamur vücuda sürülüp 10-15 dk kuruduktan sonra yıkanırken vücudumuzdan ölü hücrelerimizi alır gider. Kesinlikle yan etkisi olmayan çamur banyomuz aynı zamanda çok da eğlenceli geçmektedir.

08:00 Kahvaltı Saati
08:30 Otelden Jipler ile alınış
10:00 
Yakapark ziyareti
11:30 Saklıkent ziyareti 
12:30 Öğlen yemeği / İsteğe göre zipline + rafting
15:00 Çamur banyosu
16:30 Gizli Kent Şelalesi
17:30 Otele dönüş

Misafirlerimiz ,Jiplerimizin toplanma noktasından su silahlarını temin edebilir, tüm gün sürecek olan su savaşının tadını çıkarabilirler

Önerilenler:

Su geçirmez ayakkabı veya terlik
Havlu
Yüzme kıyafeti
Fotoğraf makinesi
Güneş kremi
İçecekler için nakit para.

Dahil Olanlar
  • Öğle Yemeği --- Fethiye İçi Ulaşım gidiş-dönüş transferi
Dahil Olmayanlar
  • İçecekler --- Müze ve Ören giriş ücretleri --- Fotoğraf ve Videolar
Konaklama
Yorumlar
  • Henüz Hiç Yorum Yapılmamış. İlk Yorumu Yapan Siz Olun.
Bir Yorum Yapın
Değerlendirmeniz:
yolculuğunuzu planlamanıza yardımcı olabiliriz
Icon 1 Anında Onay
Icon 2 Lisanslı Rehber
Icon 3 Hızlı Rezervasyon
Icon 4 Uygun Fiyatlar
Rota Fethiye Farkı

Neden Rota Fethiye

Rota Fethiye FARKINI GÖR